Aizvērt

Meklēt

Aizvērt

SIA JK Pride, reģistrācijas Nr. 40203301450, adrese: www.e-apgerbi, turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem.

1. Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2. Pirkumu veikšana

2.1 Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem.

2.2 Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

3. Apmaksas noteikumi

3.1 Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu Swedbank

3.2 Mūsu interneta veikals izmnato sekojošus maksājumus:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

3.3 Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

4. Piegāde un apmaksa

4.1 Prece Latvijā tiek ievesta ar DHL sūtījumu kompāniju, bet tālākā piegāde pa Latviju notiek izmantojot piegādes kompāniju Itella kurjeru uz jums norādīto adresi.

5. Atteikuma tiesības

Ja klients vēlas atteikties no pirkuma, un atgūt iztērētos naudas līdzekļus, klients var vērsties ar šo pieprasījumu pie Ē-apģērbi administrācijas, brīvā formā norādot Vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un atteikuma iemeslu. Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Svarīgi, lai iegādātā prece atrastos oriģinālajā iepakojumā un bez bojājumiem, tīra, un neskartas tās īpašības. Ja gadījumā prece tiek bojāta, Ē-apģērbi patur tiesības ieturēt kompensācijas maksu, par veiktajiem bojājumiem, vai kā citādi ir zaudējusi savu sākotnējo izskatu. Lai izteiktu velmi par atteikumu jūs varat aizpildīt atteikuma formu (Atteikuma forma) vai saināties ar mums pa e-pastu [email protected].

6. Naudas atmaksas kārtība

Pēc atteikuma formas izskatīšanas un apstiprināšanas, klients atgriež preci, un ja viss ir kārtībā ar preces stāvokli tiek atgriezti naudas līdzekļi pilnā apmērā 5 darba dienu laikā, bet ja gadījumā prece ir bojāta Ē-apģērbi var ieturēt daļu naudas līdzekļu kā kompensāciju.

7. Pircēju personas datu apstrāde

7.1 Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

7.2 Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi.

7.3 Ja Jūs esat nepārprotami piekritis saņemt mūsu mārketinga paziņojumus, tostarp jaunumus, mēs laiku pa laikam varam sazināties ar Jums nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs varam apstrādāt Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja atteikties no mārketinga paziņojumiem, paziņojot par to mums, rakstot uz [email protected]

8. Strīdu izšķiršanas kārtība

8.1 Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

8.2 Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

8.3 Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

 

Publikācijas datums: 24.03.2020

 

Atpakaļ uz augšu
Produkts ir pievienots jūsu grozam