Aizvērt

Meklēt

Aizvērt

1. Piegāde un apmaksa

1.1 Apmaksāt preces var izmantojot Maksājumu kartes, Swedbank internetbanku, SEB internetbanku. Izvēlēlieties jums ērtāko.

1.2 Piegāde notiek izmantojot piegādi ar DHL starpniecību, kas nogādās preci Latvijā, bet Latvijā prece tiks piegādāta ar Itella kurjēru, uz jums norādīto adresi, piegāde pēc noklusējuma notiek uz jūsu maksājumu adresi, bet atzīmējot “Piegādāt citā adresē” jūs varat paši noteikt uz kādu adresi tiks nosūtīta prece.

2. Atteikuma tiesības

Ja klients vēlas atteikties no pirkuma, un atgūt iztērētos naudas līdzekļus, klients var vērsties ar šo pieprasījumu pie Ē-apģērbi administrācijas, brīvā formā norādot Vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un atteikuma iemeslu. Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Svarīgi, lai iegādātā prece atrastos oriģinālajā iepakojumā un bez bojājumiem, tīra, un neskartas tās īpašības. Ja gadījumā prece tiek bojāta, Ē-apģērbi patur tiesības ieturēt kompensācijas maksu, par veiktajiem bojājumiem, vai kā citādi preces zaudētajam izskatam. Lai izteiktu velmi par atteikumu jūs varat aizpildīt atteikuma formu (Atteikuma forma) vai saināties ar mums pa e-pastu [email protected]

Kādos gadījumos var atgriezt preci:

  • Prece ir par mazu vai lielu
  • Prece ir bojāta
  • Prece neatbilst tai precei kuru jūs pasūtījāt
  • Prece nav saņemta

Preci atgriezt jūs varat izmantojot Latvijas pasts pakalpojumus. Preces atgriezšanas izmaksas apmaksā klients.

SVARĪGI!

Atgriežot preci, tai jābūt iepakotai oriģinālajā iepakojumā, kā arī iepakojumā vajag IELIKT jūsu PASŪTĪJUMA NUMURA kopiju.

Naudas atmaksas kārtība

Pēc atteikuma formas izskatīšanas un apstiprināšanas, klients atgriež preci, un ja viss ir kārtībā ar preces stāvokli tiek atgriezti naudas līdzekļi pilnā apmērā 10 darba dienu laikā, bet ja gadījumā prece ir bojāta Ē-apģērbi var ieturēt daļu naudas līdzekļu kā kompensāciju.

Katrs atteikums tiek izskatīts individuāli. Pēc atteikuma pieprasījuma iesnieguma ar jums sazināsies un dos tālākas instrukcijas.

Atpakaļ uz augšu
Produkts ir pievienots jūsu grozam