Aizvērt

Meklēt

Aizvērt

1. Vispārēji nosacījumi

Vienošanās par personīgās informācijas konfidencialitāti ar SIA JK Pride Reg. nr 40203301450 Lubānas iela 65, 23 Rēzekne (tālāk tekstā „Vienošanās”) ir publiska oferta un nosaka datu un servisu, kas izvietoti interneta tīklā vietnē www.e-apgerbi.lv, izmantošanas noteikumus dotās interneta vietnes (tālāk tekstā „Vietne”) lietotājiem.Vienošanās par lietotāju personīgo datu informācijas konfidencialitāti un tālākajiem personīgo datu ievākšanas un izmantošanas mērķiem vietnē Ē-apģērbi.lv. Vietne ir apavu internetveikals. Ja lietotājs nepiekrīt šīm nosacījumiem, tam ir jāatturas no šīs vietnes izmantošanas.

2. Lietotāja reģistrācija un datu apstrāde

2.1 Lietotājs reģistrācijas formā norāda sekojošus datus: epasta adresi un paroli. 2.1 Lietotājam ir jāreģistrējas Vietnē, lai varētu veikt pasūtījumus. Apstrādājamie dati, kurus izmanto Ē-apģērbi,  lai nodrošinātu Vietnes izmantošanu

  • Vārds, uzvārds
  • Norēķinu un piegādes adrese
  • E-pasta adrese
  • Tālruņa numurs
  • Norēķinu un maksājumu dati

3. Darbības ar kontu

3.1 Lietotāji var veikt informācijas izmaiņas par savu kontu sadaļā profila informācija. Lietotājs var mainīt sekojošus datus:

  • Epasta adresi
  • Vārdu un uzvārdu
  • Paroli

3.2 Lietotājs pēc izteikta pieprasījuma Ē-apģērbi administrācijai var izdzēst savu kontu, sazinoties ar administrāciju. 3.3 Lietotājs savā kotā var iestatīt piegādes adresi uz kuru tiks piegādāta prece.

4. Personīgo datu ievākšanas mērķi

4.1 Ē-apģērbi ievāc un uzglabā lietotāju sniegto personīgo informāciju, lai nodrošinātu lietotājiem Vietnes servisu izmantošanu un darbību veikšanu Vietnē. Ē-apģērbi ievāc personīgo informāciju sekojošās formās: reģistrācija vietnē, atsauksmes atstāšana, pasūtījuma veikšana.

4.2 Personīgo datu izmantošana:

4.2.1 Pasūtījuma veikšanai vietnē, norādot – vārdu un uzvārdu, adresi, telefona numuru, pasta indeksu, epasta adresi. Šī informācija tiks izmantota jūsu pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.

4.2.2 Lietotājs ievietojot atsauksmi par preci norāda savu – epasta adresi (netiek publicēta), vārdu

4.2.3 Reģistrējoties Vietnē norāda – epasta adresi un paroli.

5. Personīgo datu glabāšana un nodošana trešajām personām

5.1 Ē-apģērbi un apstrādā personu privātos datus saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

5.2 Ē-apģērbi aizsargā personu informāciju saskaņā ar nepieciešamajām aizsardzības prasībām, un atbild par šīs informācijas drošību.

5.3 Lietotāja sniegtā informācija tiek glabāta serveros, kas ir aizsargāti kā no fiziskiem tā arī kiber uzbrukumiem, lai informācija netiktu ieguta ļaunprātīgiem nolūkiem.

5.4 Klientu personīgā informācija tiek nodota preču piegādādes organizācijām, lai nodrošinātu preču piegādi.

6. Vienošanās stāšanās spēkā

6.1 Dotā vienošanās par lietotāja personīgo informācijas ievākšanu un uzglabāšanu stājas spēkā, kad lietotājs nospiežot reģistrācijas pogu apstiprina, ka ir iepazinies ar šo vienošanos un piekrīt tai.

7. Sīkdates (Cookies)

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kurus automātiski izveido jūsu pārlūkprogramma un kas tiek saglabāti gala ierīcē (klēpjdatorā, planšetdatorā, viedtālrunī, utt.), kad apmeklējat tīmekļa vietni.

7.1 Ē-apģērbi izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu saviem lietotājiem patīkamu vietnes izmantošanu.

7.2 Sīkdatnes palīdz uzlabot apmeklētāju pieredzi vietnē,atceroties un aglabājot statiskos Vietnes datus, kas paātrina Vietnes darbību, jo dati netiek ielādēti visu laiku par jaunu.

8. Izmaiņas

Ē-apģērbi ir tiesīgs veikt izmaiņas dotajā vienošanās par konfidencialitāti, speciāli nepaziņojot to lietotājam. Jaunās izmaiņas stājas spēkā tajā brīdī, kad tās tiek publicētas šajā vietnē, un tām tiek norādīts publikācijas datums.

Publikācijas datums: 25.03.2020

Atpakaļ uz augšu
Produkts ir pievienots jūsu grozam